Total Fitness

Total Fitness

Miej tors Apollo lub Afrodyty

Czy twój brzuch zaczyna przypominać sflaczała oponkę? Jeśli chcesz wyglądać jak kulturysta lub supermodelka z pewnością przyda Ci się Total Fitness. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosty w obsłudze
  • Doskonałe kalkulatory
  • Możliwość dodawania własnych posiłków do bazy danych
  • Przejrzyste wykresy postępów

Wady

  • Błędy w funkcji układania kaloryczności diety

Doskonały
9

Czy twój brzuch zaczyna przypominać sflaczała oponkę? Jeśli chcesz wyglądać jak kulturysta lub supermodelka z pewnością przyda Ci się Total Fitness.

Prowadzenie dzienniczka treningów i diety jest koniecznością w drodze do zdrowo wyglądającej sylwetki. Niestety noszenie ze sobą zeszytu jest dość kłopotliwe. Total Fitness rezyduje w Twojej komórce i wiec masz pewność, ze zawsze będzie przy Tobie. Aplikacja Total Fitness pozwala na wybieranie spożywanych posiłków z wygodnej listy, wprowadzenie spersonalizowanego treningu, Twoich celów oraz śledzenie postępów w ich osiąganiu.

Do zalet Total Fitness zaliczyć należy bogactwo funkcji. Docenić należy w szczególności możliwość dodawania własnych posiłków do listy, kalkulator kalorii oraz BMI i niezwykle przejrzyste wykresy. Do gustu przypaść może także automatyczne układanie diety i kilka dostarczanych z programem programów treningowych.

Jedyna wada programu Total Fitness zawarta jest w opcji ustawiania celów. Program umożliwia ustawienie nierealistycznych założeń treningowych (np. utraty 70 kg w miesiąc), co powoduje ułożenie diety zakładającej bilans - 4000 kalorii dziennie. Total Fitness nie uwzględnia więc zarówno zdrowia stosującej go osoby, jak i np. spowolnienia metabolizmu w diecie niskokalorycznej.

Total Fitness to doskonały program dla osób związanych ze sportem. Jednak do układania diety specjalnie się nie nadaje.

Total Fitness

Download

Total Fitness